Відсторонення Супрун. Порошенко висловив підтримку в.о. міністра 

Прес-служба голови держави повідомляє, що Президент України Петро Порошенко 5 грудня наголосив, що в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, відсторонена ухвалою Окружного адміністративного суду Києва від посади, є громадянкою України і нагадав, що громадянство їй було надано згідно з його указом.

“Хочу наголосити і нагадати, що питання громадянства належить до виключної компетенції президента України. У мене нещодавно була зустріч з пані Уляною і наголошую: пані Уляна є громадянкою України відповідно до указу, який підписав президент України Петро Порошенко про надання їй українського громадянства. Крапка”, – сказав Порошенко на щорічному прийомі компаній-членів Американської торгової палати в Україні.

Також президент наголосив на повній підтримці Супрун. «Хочу наголосити на тому, що пані Супрун має повну підтримку Президента України», – зазначив глава держави.

Нагадаємо, 5 лютого стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун вчиняти дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я.

У суді повідомили, що заборонили Супрун виконувати обов’язки глави МОЗ через нібито наявністю ознак протиправності в тимчасовому виконанні повноважень глави МОЗ у строк, що перевищує один місяць з моменту наділення особи відповідними повноваженнями (27 липня 2016 року). У суді підкреслили, що поза межами зазначеного терміну Супрун може виконувати виключно ті повноваження глави відомства, які були їй надані міністром охорони здоров’я.

Міністр юстиції України Павло Петренко запевнив, що рішення адмінсуду щодо усунення від посади Супрун буде терміново оскаржене.

 

Залиште свій коментар