Відсьогодні, 20 листопада, водіїв штрафуватимуть за перевезення дітей без автокрісла

На водія за порушення правил перевезення дітей накладається штраф у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, – повідомляє УНІАН.

В Україні набрав чинності закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей
Зазначений закон, яким запроваджуються штрафи за перевезення дітей в автомобілі без дитячого автокрісла, 19 листопада був опублікований на сайті парламентського видання «Голос України». Згідно з документом, закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Як повідомляв УНІАН, 29 жовтня Верховна Рада ухвалила в першому читанні і в цілому закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей» (№ 1150). Позафракційний депутат Дмитро Шпенов під час представлення проекту закону зазначив, що ним встановлюється штраф за порушення правил перевезення дітей у розмірі 510 грн, за повторне правопорушення – 850 грн. У законі йдеться, що зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачають накладення штрафу на водія за порушення правил перевезення дітей в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, вчинене повторно протягом року – 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело: УНІАН.

Залиште свій коментар