Відпочинок та оздоровлення дітей у період шкільних канікул

Роздільнянська міжрайонна виконавча дирекція Одеського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності інформує про можливість санаторно-курортного оздоровлення та культурного відпочинку дітей, які є членами сімей застрахованих осіб, на період шкільних канікул.

На базі санаторію-профілакторію «Перемога», який є власністю Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на період шкільних канікул, починаючи з 26 березня по 9 квітня 2017 року, організовується оздоровча зміна для дітей шкільного віку. Це можливість оздоровитись в унікальному місці м. Миколаєв серед сосен, біля водного простору Дніпро-Бузького лиману, весело та організовано провести дозвілля.

Культурно-розважальна програма розроблена та організована досвідченими вожатими та психологами, спрямована на покращення концентрації дитячої уваги і підвищення здатності до навчання, розвиток комунікації дітей в колективі, поліпшення творчих та інтелектуальних навичок дітей.

За спеціальною програмою розроблені оздоровчі заходи: оздоровлення в соляній кімнаті, штучний мікроклімат якої є унікальним методом лікування і профілактики захворювань системи (хронічного бронхіту, наслідків перенесення пневмонії, бронхіальної астми), аромотерапія, кисневі пінки, інгаляції, масаж й тренування, лікувальна фізкультура (приділяється увага сколіозу, плоскостопості) , прогулянки на свіжому повітрі. Проживання у двомісних номерах з усіма зручностями, харчування  п’ятиразове калорійне (за необхідністю – дієтичне).

В закладі функціонує послуга безкоштовної зони Wi-Fi, працює бібліотека, тренажерний, концертний зали та зал лікувальної фізкультури. Територія санаторію-профілакторію огороджена, охороняється цілодобово.

Тривалість оздоровчої зміни від 5 до 9 календарних днів (за бажанням батьків та дітей), вартість одного дня перебування в закладі – 330,00 грн.

Не втрачайте можливість оздоровити своїх дітей та наповнити їх життя новими враженнями!

Довідки за тел.: м. Миколаїв – (0512) 58-09-89, 58-09-98, 050-937-06-94, 093-215-88-08, 067-705-71-12; м. Роздільна – (04853) 5-00-42  .

Роздільнянська міжрайонна виконавча дирекція Одеського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Залиште свій коментар