Відмінний результат Віталія Подкидиша

Зимовий спортивний сезон видався дуже напруженим для легкоатлетів. Протягом грудня 2016 року проводились чемпіонати Одеської області серед юнаків та дівчат усіх вікових категорій.

Наприкінці грудня відбулися змагання на Кубок Одеської області серед дорослих. А 19 січня 2017 року на чемпіонаті Одеської області, де змагались юнаки та дівчата 16-17 років, поводився відбір найкращих для участі у чемпіонаті України.

У всіх цих змаганнях найкращим чином проявив себе наш ведучий легкоатлет, який спеціалізується на бігу на середні та довгі дистанції, Віталій Подкидиш. Учень 11 класу школи-гімназії № 1 м. Роздільна переміг на всіх дистанціях, у яких брав участь.

Та ось головний старт зимового сезону. 30 січня – 1 лютого 2017 року. Місто Запоріжжя. Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000 року народження і молодше у закритому приміщенні.

Кілька років напруженої копіткої роботи. А вся, хто близько знає Віталія, погодяться зі мною, що у працездатності  та відповідальному ставленні до виконання завдань йому немає рівних. Все це дало йому  змогу вийти на дуже високий рівень підготовки. Тому цих змагань ми чекали з великим оптимізмом. Але виступ мого учня перевершив усі сподівання. Але про все по порядку.

Віталій був заявлений на 3000 метрів та 2000 метрів з перешкодами. Складність полягала у тому, що перша дистанція проводилась ввечері, а друга – вранці. Треба було рівномірно розподілити свої сили. Дол. Того ж , другу дистанцію йому доводилось бігти вперше в житті.

Всі свої завдання Віталій Подкидиш виконав на відмінно. Він на сімнадцять секунд перевершив свій особистий рекорд на дистанції 3000 метрів! У підсумку – 9 хвилин 11 секунд. Третє місце та перша нагорода – бронзова медаль.

Бігуни на 2000 метрів з перешкодами почали біг дуже повільно. Після третього кола Віталій вийшов у лідери та вів забіг майже до кінця. Але на самому фініші у впертій боротьбі він програв лідеру усього одну (!) секунду. У підсумку – результат 6 хвилин 16 секунд та срібна медаль!

До речі, Віталій одержав стільки нагород, скільки вся збірна Одеської області у складі 18 осіб. Зараз Віталія Подкидиша включено до списку кандидатів у збірну юнацьку команду України і він напружено готується до майбутніх юнацьких та міжнародних змагань.

За останні два роки ми не отримуємо ніяких коштів на участь у змаганнях. Тому я дуже вдячний батькам Віталія Олександру Петровичу та Валентині Петрівні за матеріальну допомогу.

Михайло ДЕЛІ,

вчитель фізичної культури школи-гімназії № 1, тренер-викладач з легкої атлетики Роздільнянської ДЮСШ.

Залиште свій коментар