Відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя Олександра ГІЖИЦИ

«…Ти заплатив дорогу ціну,
І мама сина з бою не діждалась,
За кожен крик і біль, гірку сльозу,
Що з вуст її тим розпачем зірвались.
Ти йшов у бій без вороття….
За мирне небо, посмішку дитини…
Це ти дав нам поштовх до життя,
За мир і за майбутнє України…»
12 січня відбулося відкриття меморіальної дошки випускника нашої школи, Гіжици Олександра Володимировича, який загинув при виконанні бойового завдання попавши під мінометний вогонь.
Олександр Гіжица народився 9 квітня 1990р., в м.Роздільна Одеська області. В 1997 році пішов вчитися в середню школу N4 м.Роздільна. Закінчив її в 2007.
Під час повномасштабного вторгнення рф в Україну, на початку березня 2022 року, Олександр був призваний до лав ЗСУ. Служив у складі 126 окремої бригади територіальної оборони м.Одеса, водієм стрілецького відділення. Разом з побратимами боронив цілісність нашої держави на напрямку Миколаївської та Херсонської області.Перебуваючи в зонах бойових дій, він завжди був веселим і життєрадісним, ніколи не скаржився, постійно змушував всіх посміхатися та говорив, що повернеться додому з перемогою.
Сашко відважно виконував свій обов’язок громадянина України. До останнього подиху був вірний своїм побратимам та державі.
Загинув Олександр 27 квітня 2023 р. під час виконання бойового завдання поблизу с. Отрадокам’янка Херсонської області, попавши під мінометний вогонь.
Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших полеглих захисників. Вони з цих пам’ятних таблиць щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом, будуть нагадувати кожному, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні та виховували істинних патріотів своєї держави.
СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Залиште свій коментар