Відкриття «Класу безпеки»

Так, під час повномасштабної війни в країні представники Роздільнянського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області відкрили «Клас безпеки» та провели тематичний урок для початківців Роздільнянського  НВК (школа-гімназія)  № 1.

Завідувач пункту (навчально-консультаційного у місті Роздільній) навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області Сергій РЕШЕТНЯК ознайомив школярів з предметами захисту від вогню, як розпізнати радіацію,  розповів дітям про вибухонебезпечні предмети. Також були присутні провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Б.С. Мазуркевич та начальник добровільного формування ЦЗ в Роздільнянській міській територіальній громаді Ю.О. Поздняков.

Приміщення забезпечене усім необхідним рятувальним обладнанням вогнеборців та навчальними матеріалами. Учнів одягли в  яскраві каски та світловідбивні жилети. В ігровій формі школярі запам’ятовували життєво важливу інформацію, яка допоможе зберегти їхні життя, із задоволенням відповідали на запитання рятувальників.

“Клас безпеки” — це всеукраїнський проєкт, мета якого – вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги. Проєкт реалізує Міністерство освіти на виконання доручення прем’єр-міністра України щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Наприкінці заходу пожежні Роздільнянського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області подарували учасникам «Класу безпеки» світловідбивні стрічки. Батьки подякували рятувальникам за цікавий, корисний та змістовний урок.

Роздільнянська міська рада разом із відповідними службами і надалі буде сприяти відкриттю «Класів безпеки» в інших закладах громади.

Наш кор.

Залиште свій коментар