Відкрито Центр допомоги в Кучургані

Сьогодні в с. Кучурган було відкрито Центр допомоги малозабезпеченим місцевим мешканцям. Як зазначив керівник ГО «Міжнародна антикорупційна асамблея «Гуманітарна складова Перемоги» Вячеслав Саєнко, головним завданням подібних центрів є допомога в такий тяжкий для нашої країни час тим, хто потребує підтримки.

 

– Хтось захищає країну від ворога в зоні бойових дій, хтось займається волонтерством, наша громадська організація відкриває такі центри для громадян,які потребують допомоги, – зазначив пан Вячеслав.
Ініціаторкою відкриття Центру допомоги стала депутатка Роздільнянської районної ради, активна волонтерка Кучурганського старостату Світлана Величко. Як зазначила пані Світлана, наразі, коли в країні триває війна, роботу знайти доволі тяжко, особливо в сільській місцевості, тим більше взимку. Вона подякувала пану Вячеславу за відкриття центру і побажала, щоб він поповнювався і діяв постійно.Підтримав ініціативу волонтерок Світлани та Марії Величко і депутат Лиманської селищної ради Микола Доносіян і закликав місцевих мешканців приносити до центру речі, якими вони не користуються, щоб малозабезпечені громадяни могли собі щось вибрати.
Свою допомогу та підтримку центру запропонував і староста Кучурганського старостату Анатолій Левицький, запросивши до центру всіх бажаючих, хто має потребу в одязі, продуктах харчування тощо.
Багатодітні матері говорили, що це дуже важлива справа для переселенців, незахищених верств населення, запросивши відвідати центр усіх, хто потребує допомоги. Також вони дякували всім, хто долучився до відкриття Центру допомоги в с. Кучурган.

Залиште свій коментар