Відкритий турнір з настільного тенісу

Минулої суботи, 10 вересня, в Україні відзначили День фізичної культури та спорту. Цього дня, згідно з планом спортивно­масових заходів Роздільнянської ДЮСШ, пройшов обласний відкритий турнір з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2007-­2008, 2009-­2010 років народження та молодше. Змагання проходили в спортивній залі Роздільнянської ЗОШ № 4.

І хоча турнір був відкритий для всіх ДЮСШ, секцій, клубів з настільного тенісу, прибуло мало учасників: завадила повномасштабна війна рф проти України. Зрозуміло, що багато людей з міркувань безпеки не відпустили своїх дітей на змагання. Сподіватимемось,  що невдовзі зустрінемо Перемогу над рашистами і будуть у нас турніри у більшому складі учасників у вільній незалежній Україні.

Основний склад учасників – це тенісисти Роздільнянської ДЮСШ та два спортсмени з Єгорівської ЗОШ. Мета змагань – виявити найсильнішого тенісиста обласного турніру.

Серед молодших дітей, які займаються тенісом близько пів року, І місце посів Тихон Буркун, а ІІ місце – Злата Даньшина. Серед юнаків 2009­2010 років народження І місце виборов Віктор Нигрецкул (Єгорівська ЗОШ), ІІ місце – Кіріл Євдокимов (ДЮСШ), ІІІ місце – Михайло Шишков (Єгорівська ЗОШ). Серед юнаків 2007­2008 років народження змагалися тільки тенісисти ДЮСШ. Результати такі: І місце – Вадим Умніков, ІІ місце – Софія Єльнікова, ІІІ місце – Анна Пастухова.

Президент дитячого районного клубу з настільного тенісу Іван Заборей оголосив переможцям рішення про грошову винагороду в розмірі: І місце – 500 грн, ІІ місце – 300 грн, ІІІ місце – 200 грн. Вісім гравців грали за олімпійською системою і у фінал вийшли Вадим Умніков, призер України за своїм віком, і гравець з Єгорівської ЗОШ Віктор Нигрецкул. Гра закінчилась перемогою Вадима Умнікова, на ІІ місці – Віктор Нигрецкул, ІІІ місце здобув Максим Гуділов (ДЮСШ).

Георгій Новаченко, головний суддя

Залиште свій коментар