Відеозвернення Сергія Приходька щодо вакцинації на Роздільнянщині

Дорогі роздільнянці!

Рівно рік тому було записано моє перше відеозвернення, яке стосувалось початку запровадження карантинних обмежень через поширення коронавірусу.

За цей час значно змінилося життя кожного українця. Ми разом попереджали розповсюдження Covid-19, боролися з ним у лікарнях, забезпечуючи усім необхідним, шукали шляхи імунізації від нього.

Здавалось, що коронавірус відступив. Однак, як показує остання статистика, прогнози невтішні. Інфекція знову вступила в активну фазу.  Вже 17 регіонів України віднесені до «помаранчевої» зони, серед яких і Одещина.  Кількість інфікованих зростає щодня, стрімко заповнюються вільні місця в палатах ковідних відділень. Україну накриває третя хвиля коронавірусу і влада вже прогнозує новий локдаун.

Сьогодні єдиним ефективним методом зупинити пандемію є вакцинація. З 4 березня цей процес розпочався на Роздільнянщині. Пріоритетна група для вакцинації –  медичні працівники і військові. Водночас з одного відкритого флакона вакцину можуть отримати 10 осіб. У разі залишків, щеплення пропонують й публічним особам, громадським діячам та усім бажаючим. Адже після відкриття,  флакон не може зберігатися більш ніж 6 годин.

На жаль, навколо вакцин від Covid-19 в Україні існує безліч страхів і упереджень – люди бояться щеплень, не довіряють вакцинам. Наголошую, вакцина CoviShield – схвалена для використання Всесвітньою Організацією Охорони здоров’я. Це головний гарант якості, ефективності і безпечності.

Я теж зробив щеплення саме цією вакциною. Запевняю – нічого страшного в цьому немає, – невелике підвищення температури, незначний біль на місці уколу. Це нормальна реакція на будь-яке щеплення.

Пам’ятайте, коронавірус – це дуже важка інфекція, часто абсолютно непередбачувана. Тому вакцинуватися потрібно обов’язково, як для себе особисто, так і для суспільного блага. Єдине, що робить вакцина різними способами – вона вчить вашу імунну систему ефективно відповідати на коронавірус».

Інформую: щеплення можна зробити на базі Центру медико-санітарної допомоги. Крім того, за попереднім записом по району  працюють виїзні мобільні бригади, для вакцинації медиків.

Якщо у вас виникли питання – звертайтесь до сімейного лікаря або за телефоном, який бачите на екрані.

Закликаю кожного, в першу чергу медичних працівників, відповідально поставитись до вакцинації,  сприяти створенню колективного імунітету, щоб  отримати захист від смертельно небезпечної хвороби.

Бережіть себе і будьте здорові!

Сергій Приходько, голова райдердаміністрації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залиште свій коментар