Ветлікарі організації “UAnimals” простерилізували 180 тварин у Роздільній

 

Починаючи з 2021 року і по теперішній час, за ініціативи голови організації ” Закон природи” Яни Титаренко, голови організації «Animal SOS Odessa» Вікторії Корпусової, голови осередку організації “Закон природи” Алли Гончаренко, за підтримки волонтерів організації “Закон природи” та завдяки співпраці з Роздільнянською міською радою, було стерилізовано багато безпритульних собачок міста. Але через безвідповідальне ставлення горе-господарів у нашому місті з кожним днем збільшується кількість безхатьок. Тому зооволонтери організації Алла Гончаренко та Вікторія Сидоренко систематично робили заявки в благодійні організації щодо стерилізації тваринок.

І нарешті на їхні наполегливі звернення та благання про допомогу відгукнулася організація “UAnimals”, виїзна бригада якої з 14 по 17 квітня працювала у нашому місті. Ветлікарі організації здійснювали огляд і консультування щодо захворювання братів наших менших, стерилізацію безпритульних тварин, а також тих собачок і кішечок, яких раніше прилаштовували волонтери в родини за умови подальшої стерилізації, а також тварин малозабезпечених верств населення. Крім цього, кожна тваринка була вакцинована від сказу. Після операції організація подарувала кожному хвостику дорогий та якісний корм. Завдяки цій кампанії було простерилізовано 180 тваринок.

Низький уклін та слова вдячності небайдужим і добрим людям, які надали допомогу (житло, харчування, транспорт, допомога в організації, відлов, доставка тварин тощо) у цій благородній справі.

Хочемо подякувати: Яні Галіхіній, Світлані Мирошніченко, Ярославу Дякунчаку, Руслані Гайдук, Тетяні Калашниковій, Вікі Сидоренко, Ірині Михайловій, Ксенії Токар, Олександру Шевчуку, Олені Щербиніній-Шемелинець, Володимиру Тімотіну, Сергію Шишову, Ірині Чебан, Галині Бондар, Тетяні Росляк та Роздільнянській міській раді за допомогу пальним. Окремо дякуємо ветлікарям організації за професіоналізм, злагоджену роботу, за чуйні та добрі серця.

 

Шановні небайдужі та милосердні жителі нашого міста! Надаючи допомогу братам нашим меншим у такий нелегкий для всіх час, ви даруєте їм надію на життя. Ваша доброта і щедрість повернуться вам сторицею. Дякуємо за теплоту ваших сердець.

ГО «Закон природи»

Залиште свій коментар