ВЕСНЯНА ТОЛОКА у Роздільнянській громаді

Попри війну українці намагаються очистити довкілля від сміття та бруду, об’єднуючись і проводячи спільні толоки. І цей процес на Роздільнянщині триває

Роздільнянський районний центр первинної медико-­санітарної допомоги

Працівники ЦПМСД долучилися до акції «За чисте довкілля»: поприбирали прилеглу до центру територію, викосили траву й впорядкували квітники, винесли сміття та залишки торішнього листя. Завдяки спільним зусиллям територія стала більш привабливою та охайною.

 Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)

Працівники закладу, озброївшись необхідним інвентарем, доєдналися до акції «За чисте довкілля». Згуртовано працювали, прибирали клумби, висаджували квіти та дерева, впорядковували прилеглу територію, створивши атмосферу затишку та гармонії.

Ініціатива спрямована на збереження природних ресурсів, підвищення свідомості щодо екологічних питань та створення сприятливого простору для відпочинку та реабілітації.

 Роздільнянський міський ліцей № 4

Традиційно, з початком весняного потепління учні та працівники ліцею прибрали територію закладу від накопиченого сміття і розчистили доріжки. Пофарбували стільці і скати, зробили генеральне прибирання в кабінетах. Участь у заході брали учні 7, 8, 9, 10 і 11 класів разом з вчителями та адміністрацією ліцею.

Управління житлово-­комунального господарства та інфраструктури

Дружній колектив управління, на чолі з Юрієм Тесніковим, долучився до акції «За чисте довкілля», організувавши толоку на прилеглій території управління.

«Ми хочемо бачити своє місто чистим та затишним! Толока – це більше, ніж акція прибирання. Це доказ нашої здатності об’єднатися для досягнення спільної мети, це прояв нашої любові до міста і вдячності за можливість піклуватися про його затишок та красу», – зазначили працівники управління.

ОСББ «Добробут»

Мешканцями ОСББ «Добробут» по вулиці 40 років Перемоги, будинок 4­А,
було організовано весняну толоку з благоустрою прибудинкової території. Попрацювали всі із завзяттям. Було багато зроблено. Весняний вітер і тепло сприяли позитивному настрою учасників толоки. Кожен мешканець зробив свій внесок у поліпшення стану навколишнього середовища, що зміцнило дух спільності та почуття патріотизму.

«Війна змінила кардинально наше життя, але не змінило того, що ми, українці,  продовжуємо виявляти свою солідарність та патріотизм. Слава Україні!», – зазначили мешканці.

Понятівський старостинський округ

Під керівництвом старости Понятівського старостин­ського округу Світлани Грекової, добровольці з різних сфер життя об’єдналися в один великий командний рух – толоку, щоб перетворити територію округу на справжнє втілення краси та чистоти. Третього квітня завдяки активній участі небайдужих мешканців, працівників клубу, бібліотеки, робітників благоустрою та медичної сфери, спільно зі старостою було проведено роботи з благоустрою, а саме прибрали паркову зону, оновили алею пам’яті, посадили квіти, які будуть радувати мешканців та гостей, побілили дерева вздовж Центральної вулиці та створили затишне середовище в Понятівці.

«Що може бути кращим, ніж працювати разом задля створення кращого майбутнього для нашого рідного села, округу, громади та захисту навколишнього середовища», ­ зазначила Світлана Грекова.

Єреміївський старостинський округ

У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в Єреміївському старостинському окрузі проходять толоки. Під керівництвом винахідливого старости Сергія Турчука, за сприянням небайдужих фермерів, за участі учнів Єреміївського ліцею, працівників Будинку культури та працівників КП «Мрія» була проведена унікальна експедиція «Зелена симфонія». Озброєні лопатами, відрами та іншим необхідним інвентарем, учасники толоки не лише очистили територію від сміття, але й здійснили масштабну висадку дерев.

Ця толока стала не просто заходом з благоустрою, а справжнім творчим проєктом, який приніс у населені пункти Єреміївки та Бурдівки яскраві кольори та неперевершену красу. Кожен учасник відчував себе художником, який залишає своє власне мистецтво у вигляді оновленої та озелененої місцевості.

«Тішить, що кожен учасник мав можливість власноруч посадити дерево. Це не лише покращення зовнішнього вигляду сіл, але й збереження природних ресурсів та створення здорового середовища для майбутніх поколінь», – зазначив Сергій Турчук.

Кошарський старостинський округ

До весняної толоки доєднався Кошарський старостинський округ. Небайдужі мешканці, разом зі старостою Віталієм Чергуцею, об’єднавши зусилля, вирушили в саме серце населеного пункту, щоб втілити свої ідеї в реальність та оживити його в нових кольорах. Було зроблено багато добрих справ: прибрали клумби, парки, висадили дерева та квіти, які стали справжньою прикрасою для місцевості.

«Разом – ми сила, тож давайте спільно робити наше село ще красивішим», – зазначив староста Віталій Чергуца.

Завдяки сприятливій атмосфері співпраці та взаємопідтримці ця толока стала не лише способом покращення естетики населеного пункту, але й могутнім знаком об’єднання та солідарності спільноти.

Новоукраїнський старостинський округ

Новоукраїнський старостинський округ долучився до Всеукраїнської акція «За чисте довкілля». За участі старости Олександра Ромбельського, працівників та небайдужих активних мешканців старостинського округу спільними зусиллями було організовано та приведено в належний санітарний стан вулиці, узбіччя доріг, парки, дитячі та спортивні майданчики, пам’ятні знаки та громадські місця населених пунктів Петро-­Євдокіївка та Новоукраїнка.

Також учнями та вчителями Новоукраїнського ліцею проведені локальні прибирання на території закладу, а також впорядковано ділянку біля пам’ятного знаку загиблим воїнам, насаджено дерева та квіти.

Працівники Новоук­раїнського ФАПу не залишились осторонь: озброївшись всім необхідним, покращили санітарний стан прилеглої території закладу.

Кам’янський старостинський округ

Працівники КЗ « Кам’янський ліцей» приєднались до весняної толоки на території закладу. Всеукраїнська акція « За чисте довкілля» обʼєднує громаду! Як завжди, в нас гарно і затишно!

Джерело: Роздільнянська МТГ

Залиште свій коментар