Весела  і чудова початкова школа в Степовому 

Робота в команді та співпраця – одна  з найпотрібніших  сьогодні навичок, що дає дитині усвідомлювати власні емоції, вміння керувати ними, розуміти інших – з такою метою   гарно, яскраво пройшов у Степовій ЗОШ І-ІІІ ступенів, під супроводом вчителя 3–го класу  Лещинської С.Я., «Тиждень початкової школи».

Розпочався він урочистою лінійкою. Кожен день був з відповідним оформленням; предметним і багатим  на вікторини («Казкова скарбничка», «Спортивна вікторина», «У світі живої природи»); цікаві завдання; відеоролики («Спорт – це здоров’я», «Червона книга України»); конкурси малюнків та власних казок, стіннівок, головоломок.  Проведено математичну гру-змагання «Розумники й розумниці» між командами 3-4 класів, де  переможцями стали учні 4-Б класу (класний керівник Скорікова Н.О.).

Цікаво і різноманітно проводились і перерви з ігровими моментами («Впізнай мелодію», «Математичний баскетбол», «Математичні кеглі», «Відгадай слово»), а щоранку учні весело виконували фізичну зарядку, організовану  вчителем фізичної культури Федосовим Є.М.

Завершився тиждень   «Днем мистецтва», а саме концертом «Ми – щасливі діти», за участю всіх учнів 1-4 класів.

Щиро раділи переможці  та активісти, яких нагороджено   грамотами та медалями в номінаціях: «Казкарі», «Спритні», «Винахідники», «Художники»,  «Розумники».

Як важливо, щоб діти почувалися здоровими, життєрадісними, щасливими, задоволеними навчанням, успіхами і проведеними заходами в рідній школі!

Вчителі ШМК початкових класів Степової ЗОШ І-ІІІ ступенів.  

Залиште свій коментар