Великдень в умовах карантину: в Роздільній обговорили вимоги для вірян

З метою організації проведення святкування Великодня в умовах карантину, вчора, 14 квітня, за ініціативи голови райдержадміністрації Сергія Приходька було проведено робочу зустріч зі священнослужителями Роздільнянського району. Участь у засіданні взяв заступник голови районної ради Сергій Крилов, т.в.о. генерального директора КНП «Роздільнянської центральної районної лікарні» Дмитро Кущенко, представники Роздільнянського відділу поліції та інші.

Аби мешканці району могли провести свято без ризику заразитися коронавірусом, учасники наради разом з духовенством розробили алгоритм проведення цих днів.
По-перше, в приміщеннях храмів повинно перебувати не більше 10 осіб: настоятель та священнослужителі, які здійснюють обряд богослужіння.
По-друге, з метою дотримання дистанції між особами, які все ж таки прийдуть на богослужіння, або  освячуватимуть великодні кошики, на подвір’ях та прилеглих територіях храмів Роздільнянського району будуть позначені місця для кожного прихожанина на відстані 1,5-2 метри.
По-третє, всі, хто перебуватимуть у храмах та на їх подвір’ях повинні бути в масках, дотримуватись дистанції та гігієни.
Щоб кожен, хто хотів би слідкувати за перебігом пасхальних урочистостей, міг це зробити, залишаючись вдома, редакцією газети «Вперед» на офіційній сторінці у Фейсбук буде організовано онлайнтрансляцію богослужіння, яке відбуватиметься у Свято-Миколаївському храмі м. Роздільна (в ньому зазвичай  збирається найбільша кількість прихожан на великі свята).
Наприкінці засідання керівництво району зазначило, що за виконанням вимог карантину під час великодніх урочистостей та обрядів слідкуватимуть працівники поліції, а також вкотре закликало присутніх дотримуватися офіційно запроваджених Урядом України правил карантину, аби не наражати віруючих на очевидну небезпеку.

Нагадаємо, найнадійніший спосіб вберегтися – це залишатися вдома, хоч якби не хотілося відвідати храм на Великдень.

 

 

Залиште свій коментар