Вдячність благодійникам від Терцентру

Подяка 

Завдяки підтримці голови Роздільнянської міської ради Валерія Шовкалюка та начальника відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради Наталії Єлізарової КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради” отримала гуманітарну благодійну допомогу для стаціонарного відділення, для відділення догляд вдома, родин, що опинилися у складних життєвих обставинах у скрутні воєнні часи, завдяки якій ми зможемо допомогти нашим підопічним памперсами, засобами особистої гігієни та іншими речами.

Від імені колективу та всіх громадян, які обслуговуються у КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради” висловлюємо слова вдячності всім причетним до благодійної допомоги, а саме: Роздільнянській міській раді, відділу соціальної політики міської ради та всім пересічним небайдужим громадянам Роздільнянської громади.

З повагою,  колектив КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради”

Подяка

Комунальна установа “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради” неодноразово отримували благодійну допомогу та підтримку у мирний час, так і в теперішні воєнні дні, які увірвалися в нашу країну.

На сьогодні ми отримали від депутата Одеської обласної ради Андрія Бабенка, який допомагає і словом, і ділом, та піклується за життя та потреби людей похилого віку, благодійну допомогу.

Колектив нашої установи дуже вдячний  за постійну підтримку і допомогу депутату Одеської обласної ради Андрію Васильовичу Бабенку, завдяки якому ми отримали: засоби особистої гігієни (мило, шампунь, зубні щітки та пасти, сухі та вологі серветки), антисептичні засоби, памперси для дорослих всіх необхідних розмірів, чоловічі светри, постільна білизна, ковдри, рушники, медичні препарати (антибіотики, заспокійливі, серцево-судинні препарати, ліки для хворих на цукровий діабет, перев’язувальні матеріали, шприци, медичні захисні маски).

Від імені колективу та всіх мешканців стаціонарного відділення, які проживають у КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради” висловлюємо слова подяки всім причетним в наданні цієї благодійної допомоги, а саме: депутату облради А.В. Бабенку та заступнику голови районної ради А.І. Александровій.

З повагою,  колектив КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради” 

 

Залиште свій коментар