Вдячні за суттєву допомогу

Висловлюємо щиру подяку Одеській обласній органі­зації Товариства Червоного Хреста України та особисто голові ООО ТЧХУ Євгену Жарікову за надану благодійну допомогу (три холодильники, три пральні машини, три мікрохвильові пічки) для підопічних громадян, які отримують соціальні послуги та не здатні до самообслуговування.

Це люди похилого віку, хворі, які обслуговуються у відділеннях Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради, а саме у стаціонарному відділенні та денному центрі соціально­психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

Щиро вдячні за розуміння та допомогу, за співпрацю з нами, за вашу сердечну турботу про всіх, хто потребує допомоги в цей важкий для всіх українців час. Бажаємо вам благополуччя, достатку, здоров’я та миру нашій Україні.

Михайло КОЛОПЕНЮК,

директор Територіаль­ного центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради

Коментарі

  • Владислав

    Большое спасибо за подробную информацию. Лучший частный детский садик на Областной – вот https://sadik-spb.ru/detskiy_sad_na_oblastnoy_kudrovo . Мы перепробовали несколько детских садов. Не идут и все, утром истерика. А сюда ходим тьфу-тьфу уже полгода и каждый день дети торопят, говорит ну пошли уже в садик 🙂

  • Анастасия

    Пожалуй, так и есть. С 1.5 до 7 лет можно записаться в садик “Мими Дом” в Приморском районе СПБ https://sadik-spb.ru/sadik_na_komiendantskom_prospiektie . Нам уже почти 3, ходим туда полгода и очень довольны садиком, а главное если мы задерживаемся на работах, можно забрать ребенка позже, он будет под присмотром.

Залиште свій коментар