Вбивця 11-річної Даші Лук’яненко безслідно зник із в’язниці у Херсоні

Під час окупації Херсона росіяни випустили з-під варти вбивцю 11-річної дитини. Миколу Тарасова засудили  до 15 років за ґратами, проте наразі його місце перебування невідоме. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив колишній радник голови ГУНП Одещини Руслан Форостяк.

За його словами, під час окупації міста росіяни випустили з колонії усіх ув’язнених. 

Деталі справи

У 2021 році прокуратура вимагала засудити вбивцю до довічного ув’язнення, проте Одеський апеляційний суд залишив у силі вирок.

Між іншим. Вбивця та кат 11 річної Даші Лук’яненко — засуджений Микола Тарасов відбував свій 15 річний термін ув’язнення в Херсоні. Після звільнення правобережжя Херсонської області та виправного закладу його вже там не було, десь зник під час окупації, кажуть, окупанти відпустили всіх ув’язнених. Ще одна гримаса війни”, — написав Форостяк.

Вбивство дитини

11-річна Дарина Лук’яненко зникла вдень 13 червня 2019 року у смт Іванівка Одеської області. Впродовж кількох днів її шукали рідні, поліція, односельці, волонтери. За тиждень тіло дівчинки знайшли у вигрібній ямі будинку 22-річного мешканця Іванівки Миколи Тарасова, який був сусідом дівчинки та добре її знав.

Зазначимо, що тоді Тарасов разом з односельцями й волонтерами “брав участь у пошуках” дівчинки. Проте його затримали й повідомили про підозру.

Під час допиту Тарасов зізнався, що спочатку душив дівчинку в коридорі, потім роздягнув її, але нібито нічого з нею не робив. А потім зарізав. Він кинув її тіло у вигрібну яму, а речі облив бензином і спалив. Основною причиною смерті 11-річної Дарини Лук’яненко стали колото-різані рани шиї, нанесені гострим предметом, з пошкодженням сонної артерії.

Джерело: Укрнет

Залиште свій коментар