Важливо: про погіршення погодних умов на Роздільнянщині

Сьогодні відбулась нарада з головами органів місцевого самоврядування, під час якої порушувалась низка питань. Серед доповідачів слово мав завідуючий сектором з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Анатолій Сташевський. Він повідомив, що в ніч з 5 на 6 лютого очікується значне погіршення погодних умов. Місцями очікується налипання мокрого снігу та ожеледиця. Здавалось би звичні для зими погодні умови, але ситуацію ускладнює сильний вітер – до 20 м/с. Ускладнення погодних умов відповідає І рівню небезпеки.
Через погіршення видимості на дорогах прохання до водіїв відкласти поїздки, особливо на далеку відстань, таким чином не ставити під загрозу своє життя та оточуючих. Негода мине за кілька днів, а наслідки можуть бути непоправними.
У четвер, 6 лютого, прогнозується зниження температури повітря до 7 морозу вночі; вдень – від 2 морозу до 3 тепла. У п’ятницю та суботу, 7 та 8 лютого, температура знизиться до -5-10.
Ситуація тримається на контролі керівництва району. При райдержадміністрації забезпечене цілодобове чергування. Також головам ОМС наголосили на необхідності повідомляти про ситуацію на місцях, яка в подальшому буде передаватися до Служби автомобільних доріг та облдержадміністрації.
Окрім того розглядалися питання щодо аналізу стану військового обліку і бронювання військовозобов’язаних і призовників, організації харчування дітей у навчальних закладах району, встановлення меж населених пунктів та внесення відомостей про них до державного земельного кадастру та оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів тощо.

Детальніше про результати наради читайте у наступному номері газети «Вперед»

Фото нашого міста 5 лютого 2020 року, хмарно і мгичить

Залиште свій коментар