Вапнярка та Петрівка Марківської сільської ради з водою та комфортною дорогою

НАПРИКІНЦІ минулого року, коли ми готували панораму сіл Марківської сільської ради, її очільник Микола Осадець розповідав про плани на найближче майбутнє. Сільський голова наголошував на необхідності ремонту свердловини та проведення водопровідної мережі у Вапнярку та Петрівку.
Ці села достатньо  віддалені, але їх мешканці не менше потребують комфортних умов. І сьогодні вони їх мають. У сільраді вибили нову артсвердловину, залили фундамент, встановили нову башту
Рожновського. Як то прийнято казати, зробили все “з нуля”. До дворів мешканців цих двох сіл підвели водопровід, встановили лічильники. Тепер вапнярці та петрівці мають воду в кожному дворі та не мають проблем з її постачанням.

Також у цих же селах було заасфальтовано дорогу. Такі умови тут з’явилися вперше. Приводяться до ладу й інші об’єкти сільради. Нещодавно було розчищено від бур’яну місцеве кладовище, зараз тривають роботи із впорядкування  цього святого місця (у планах – встановлення огорожі).

Вистелено асфальтове покриття на ділянці дороги, що веде до будівлі сільради, та впорядковано територію біля неї. А в приміщенні сільради розмістилися й інші важливі для села установи: ФАП, сільська бібліотека, кабінет працівника із соціального захисту населення, поштове відділення. До речі, під час минулої розмови із сільським головою, поштове відділення не працювало – було закрите через скорочення, яке проводила “Укрпошта”. Тоді Микола Петрович наголосив, що робитиме все можливе для відновлення роботи поштового відділення, яке для села є дуже важливим об’єктом. І сьогодні вже є позитивний результат – воно працює у штатному режимі, а керує ним незмінна завідуюча Валентина Скользька – жінка з чималим досвідом роботи на даній посаді.

Такі позитивні результати свідчать про небайдужість та відповідальне ставлення до роботи сільського голови, колективу сільради та всього депутатського корпусу. Ці люди – на своєму місці, вони зацікавлені у розвитку своєї маленької батьківщини та роблять для цього все від них залежне. Віримо, що після реформи децентралізації такі села, як Вапнярка, Петрівка і подібні їм, не зникнуть з мапи нашої країни, а розвиватимуться і надалі, стануть ще більш затишними та комфортними для своїх мешканців.

Юлія ГАНГАН

Залиште свій коментар