Вакцинація мешканців Чобручанського старостату

Минулого вівторка був здійснений черговий виїзд медичної мобільної бригади Центру первинної медико-санітарної допомоги. Цього разу медики завітали до Чобручанського старостату Роздільнянської громади. Так, отримати первинну діагностику та консультацію від лікаря, зробити щеплення від коронавірусної інфекції та грипу. мали змогу мешканці с. Слобідка та с. Старостине.

Проводився прийом громадян у приміщеннях Слобідського ліцею та Старостинської гімназії, про що заздалегідь було повідомлено шляхом розміщення оголошень. Люди охоче звертались за порадами до медиків та проводили щеплення від ковіду, аби уберегти себе від небезпеки підхопити цю хворобу та створити колективний імунітет.

  • Сьогодні до нас завітала мобільна бригада медиків і це дуже зручно, адже за десять хвилин маю змогу зробити собі щеплення, не виходячи з приміщення. Впевнений, що краще вакцинуватися, ніж потім витрачати три-чотири тижня на лікування. Тож дякую за таку можливість організаторам виїздів на місця, – зазначив вчитель історії Слобідського ліцею Юрій Фраценюк.
  • Зробила щеплення від коронавірусу, бо переживаю за своє здоров’я. Дуже зручно, що медики приїхали до нас, щоб не витрачати час на поїздку до міста, аби вакцинуватися, – запевнила техпрацівник Слобідського ліцею Оксана Шаталова.

  • Дуже задоволена, що мобільна бригада завітала до нашої школи. Роблю вже третє щеплення і раджу усім не зволікати з цим питанням, – зауважила кухар Старостинської гімназії Лариса Ткач

Закликав мешканців Чобручанського округу вакцинуватися й староста Василь Матрос, який отримав цього ж дня бустерну дозу. Василь Іванович наголосив, що щеплення від коронавірусу надасть змогу убезпечити себе від хвороби, або важкого її перебігу.

Нагадаємо, що виїзди здійснюються за підтримки громадської спілки «Коаліція за вакцинацію» в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», за результатами виконання якої медичні послуги матимуть змогу отримати мешканці населених пунктів громади на місцях.

Хід роботи медичної мобільної бригади оглянув й Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, який навідався до зазначених сіл. Окрім цього, Валерій Олександрович з’ясував стан справ у закладах соціальної сфери та обговорив низку питань із старостою Василем Матросом.

Про наступні виїзди до старостатів громади буде повідомлено додатково, слідкуйте за на нашій сторінці та сторінці Роздільнянська громада у соцмережах, інформуйте про це своїх родичів та знайомих, які проживають на території громади, щоб якомога більше людей отримали доступ до вакцинації та безоплатної медичної допомоги.

 

Залиште свій коментар