Вагома підтримка для Роздільнянщини

Повномасштабне вторгнення російських окупантів в Україну об’єднало громадян проти ворога. На Роздільнянщині ведеться активна робота задля забезпечення необхідним наших захисників, чим ретельно опікуються волонтери нашого краю. Крім того, не так давно надійшла гуманітарна допомога від благодійної організації «Благодійний фонд «Гацала України».

Зокрема, 17 березня начальником Роздільнянської районної військової адміністрації Сергієм Приходьком отримано у безоплатне користування від цієї організації автобус VOLVO для забезпечення потреб Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки і районної військової адміністрації.

Роздільнянська РВА висловлює особисту подяку керівнику фонду Росіліо Шломо за передачу автотранспорту та начальнику Роздільнянського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області Олександру Яровому, який сприяв в отриманні такої необхідної допомоги.


Читайте також: Автобус VOLVO – для потреб Роздільнянських РТЦК та СП і РВА


А вже 21 березня начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько передав ключі від карети швидкої допомоги директору КНП «Роздільнянська багатопрофільна лікарня» Дмитру Кущенку. Транспорт також отримано від благодійної організації «Благодійний фонд «Гацала України», що дозволить здійснювати надання медичної допомоги та більш комфортне, безпечне транспортування пацієнтів до лікарні. Від керівництва адміністрації – щирі слова вдячності керівнику фонду Росіліо Шломо за передачу автотранспорту для медичних працівників.

Постійно працюють над питаннями життєзабезпечення громад району органи місцевого самоврядування. Керівництво та фахівці сприяють в організації доставки гуманітарної допомоги, її розподілення між критично важливими структурами Роздільнянщини тощо. Приділяється увага вимушеним переселенцям, малозабезпеченим верствам населення, людям похилого віку та іншим особам, хто опинився в складних життєвих обставинах. Окрема робота органами місцевого самоврядування проводиться з метою забезпечення всім необхідним наших захисників.

Разом до перемоги!

 

Залиште свій коментар