Вагома допомога маленьких волонтерів

ВІЙНА змусила всіх українців об’єднатися заради нашої перемоги над рашистами, переосмислити життєві цінності, стати більш людяними, доброзичливими. Подорослішали і наші діти, адже такі випробування, які випали на їх долю, не могли не позначитися на підростаючому поколінні. На рівні з дорослими вони намагаються бути корисними суспільству, Збройним Силам України.
Маленькі волонтери з Роздільної – В’ячеслав Бакланов та Богдан Іваник вже не вперше збирають гроші на ЗСУ, виготовляючи власноруч та реалізуючи всілякі браслетики, фенечки тощо (про це писала наша газета). Ці кошти зазвичай додавали до загальної суми, зібраної дорослими волонтерами чи на автівку, чи на дрон тощо для ЗСУ.

Цього разу хлопцям вдалося зібрати неймовірну суму – 10 тис. грн! Ці гроші будуть долучені до збору на автівку для наших роздільнянських хлопців, які боронять нашу Україну.
Військові подякували маленьким патріотам за таку важливу допомогу, а також всім людям, які беруть участь у цьому зборі. Окрема подяка батькам маленьких волонтерів, за таке прекрасне виховання дітей!
Збір коштів на мікроавтобус для військовослужбовців 122-ї бригади для виконання завдань на Сході країни триває.

Номер картки 4441 1144 2003 1955 (Сергій Чепіль).

Долучайтесь до збору, не залишайтесь  осторонь!
Наш кор.

Залиште свій коментар