В Україні прогнозують сильні заморозки

Уночі 28 квітня в Україні очікуються сильні заморозки в повітрі – до -5°, у південно-східній частині заморозки на поверхні ґрунту 0-5°.

Про це повідомляє “”Українська правда”, з посиланням на Укргідрометцентр

Дослівно: “Вночі 28 квітня сильні заморозки у повітрі 0-5° (II рівень небезпечності, помаранчевий), у південно-східній частині заморозки на поверхні ґрунту 0-5° (I рівень небезпечності, жовтий)”.

Деталі: Уночі 29 квітня в Україні, крім південної частини та Закарпаття, на поверхні ґрунту заморозки 0-5° (I рівень небезпечності, жовтий), у Сумській, Харківській та Луганській областях сильні заморозки у повітрі 0-3° (II рівень небезпечності, помаранчевий).

Передісторія:

  • У найближчу добу в Україні буде прохолодно, вночі у більшості областей заморозки в повітрі 0-3°, у південній частині – заморозки на поверхні ґрунту 0-5°, вдень в Україні +7+13° тепла.
За повідомленням Гідрометцентру Чорного та Азовського морів о 21 год. 27 квітня до 21 год. 28 квітня 2021 р. по Одеській області мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер східний, 7-12 м/с.
Температура вночі 1-6°С тепла, на поверхні грунту та місцями у повітрі заморозок 0-3°С, вдень 10-15°С тепла. На автошляхах області видимість добра.

Залиште свій коментар