В Україні починають штрафувати власників бізнесу за відсутність маски

Підприємцям, які впускають відвідувачів без захисної маски до свого закладу, загрожує штраф. Карати власників бізнесу починають від 14 січня. Про це повідомили у “Сніданку з 1+1”.

Зокрема, штрафи сплачуватимуть не лише ті, хто не носить захисну маску. Відповідний закон на днях опублікували в газеті “Голос України”.

За документом, на підприємців-порушників можуть накласти штраф у розмірі   від 3400 грн до 5100 грн. працівники Дерспоживнагляду та поліція.

За словами голови комітету ВР з питань здоров’я нації Михайла Радуцького, цей закон буде працювати доти, доки діятимуть карантинні обмеження.

“Керівник офісу чи магазину має стежити за тим, аби без масок відвідувачі не заходили. Проте, ми розуміємо: хто це буде контролювати там, де нема охоронця.  Тому внесли деякі правки в цей закон. Зазначається, що відповідальність крамниці настає тільки тоді, коли людину без маски почали обслуговувати”, – розповів Михайло Радуцький.

Зауважимо, з 8 до 24 січня включно в Україні діє посилений карантин в Україні від 8 до 24 січня. Відповідна постанова Кабміном була затверджена ще 9 грудня 2020 року. Вона також передбачає і подовження режиму надзвичайної ситуації та дії обмежень помаранчевої зони, які діють і зараз, до 28 лютого.

Джерело: “Сніданок з 1+1”

Залиште свій коментар