В Роздільнянському районі тривають заходи з дотримання правил «теплового» режиму

В Роздільнянському районі тривають профілактичні заходи щодо обмеження на пересування великовантажного транспорту автошляхами загального користування з 10:00 до 22:00 при температурі повітря понад 28ºС.

Лише протягом минулої доби працівниками поліції, з метою дотримання правил «теплового» режиму, було зупинено майже 40 вантажівок, які пересувалися по дорозі Р-33 державного значення. Дорога проходить через села Роздільнянського району (Степанівка, Кучурган).

“Саме висока температура й велика вага вантажу призводять до найбільших руйнувань асфальтобетонного покриття: на дорогах утворюються колійність, напливи, зсуви та інші деформації. Наразі для контролю за дотриманням водіями вантажівок вагових параметрів на дорозі державного значення Р-33 несуть службу наряди поліції», – зазначив начальник Роздільнянського відділу поліції Олександр Стеценко.

Поліцейські нагадують, що від початку літа рух автотранспорту загальною масою понад 24 тонни з навантаженням 7 і більше тонн на вісь при температурі повітря +28ºС і вище заборонено усіма українськими автошляхами державного значення. Заборона діє протягом усього літнього періоду з 10:00 до 22:00 Такі заходи необхідні для убезпечення водіїв і збереження автошляхів. Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області.

 

Залиште свій коментар