В Одесі засуджено керівника однієї з райдержадміністрацій

За матеріалами СБУ в Одесі засуджено керівника однієї з райдержадміністрацій

За матеріалами Служби безпеки України вироком Київського районного суду Одеси засуджено колишнього голову однієї з райдержадміністрацій за неправомірне призначення собі грошової винагороди.

У 2017 році співробітники СБ України здійснювали перевірку законності нарахування чиновниками премій, які вони безпідставно оформлювали за рахунок бюджетних коштів. Правоохоронці встановили, що наприкінці 2016 року голова РДА незаконно виписав собі надбавку за інтенсивність праці та виконання особливо важливої роботи у розмірі 250% від свого посадового окладу. Зловмисник три місяці отримував премію без необхідного погодження з облдержадміністрацією та привласнив шістдесят п’ять тисяч бюджетних коштів.

Київський районний суд Одеси визнав колишнього голову райдержадміністрації винним у скоєнні злочину, передбаченого за ч. 2 ст.191 Кримінального кодексу України, та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення воли. Також засудженому заборонено займати відповідні посади протягом трьох років.

В Одеській області це перший «реальний» вирок стосовно посадовців категорії «А». Практика розгляду таких судових справ показує, що найчастіше порушники визнають свою вину та отримують лише умовні строки.

Управління Служби безпеки в Україні в Одеській області.

Залиште свій коментар