В Одесі тривають пошуки підлітка, якого змило хвилею під час шторму тиждень тому

В Одесі тривають пошуки хлопця 2007 року народження, якого 26 липня змило хвилею з пірса на пляжі “Аркадія”.

Про це на брифінгу Media Center Ukraine — Odesa розповів Сергій Готко, директор департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної військової адміністрації.

За його словами, з початку року на Одещині через порушення правил безпеки на воді загинуло 25 людей, з них двоє дітей. За аналогічний період минулого року загинуло 20 людей, серед них двоє дітей:

Попри заборону купання в акваторії Чорного моря через дрейфуючі міни, небезпеку захворювання на інфекційні хвороби та інші неприємності, люди все одно нехтують правилами перебування в прибережній смузі.

За ці сім місяців на морі загинуло три людини, на річках — сім і в закритих водоймах, тобто в озерах, ставках тощо, — 15“, – повідомив Сергій Готко.

Також він зазначив, що у липні сталось 10 з 25 випадків, що становить 40% від загальної кількості. Ще він зауважив, що основні причини загибелі: необережне поводження на воді, нехтування особистою безпекою під час купання в заборонених місцях і купання у нетверезому стані. Крім цього, були зафіксовані випадки, коли люди гинули через міни.

Джерело: Суспільне Одеса

Залиште свій коментар