В Одесі СБУ затримала іноземця, якого розшукував Інтерпол

Служба безпеки України встановила місцезнаходження і затримала в Одесі іноземця, який знаходиться в міжнародному розшуку по лінії Інтерполу.
Оперативники спецслужби встановили, що іноземець переховувався в Україні, щоб уникнути кримінальної відповідальності за вчинення злочинів у своїй країні. Там він скоїв низку розбійних нападів та грабежів, за що його засуджено до 15-ти років ув’язнення. Щоб легалізуватися в Україні та уникнути покарання на батьківщині, чоловік використовував паспорт громадянина РФ.
За інформацією СБУ, іноземець є учасником міжнародного злочинного угруповання. В Одесі він, зокрема, проводив конспіративні зустрічі з представниками кримінальних кіл регіону для встановлення контактів та перерозподілу сфер впливу.
У результаті оперативно-розшукових дій оперативники спецслужби встановили його місце знаходження. На підставі отриманих від Інтерполу офіційних санкцій правоохоронці затримали злочинця у середмісті Одеси.
Наразі слідчими Управління СБУ в Одеській області проводяться необхідні процесуальні дії для виконання відповідних процедур та екстрадиції затриманого. Водночас перевіряється причетність іноземця до скоєння тяжких злочинів на території України.
Служба безпеки України в Одеській області

Залиште свій коментар