В Одесі блокували функціонування розгалуженої мережі контрабанди та реалізації підакцизних товарів

В Одесі Служба безпеки України припинила функціонування розгалуженої мережі ввезення брендової алкогольної продукції із порушенням митних правил, без сплати обов’язкових та акцизних платежів.
Оперативники спецслужби встановили, що організатори незаконно ввозили в Україну великі партії алкогольних напоїв елітних світових брендів, а також фальсифікованої продукції. Товар вони реалізовували з підробленими марками акцизного податку або взагалі без них. Через ухиленням від сплати необхідних платежів, вони завдали значних збитків державному бюджету.
У межах кримінального провадження, розпочатого Головним слідчим Управлінням Нацполіції за матеріалами СБУ за ч. 3 ст. 199, ч. 3 ст. 209, ст. 227, ст. 229 Кримінального кодексу України, триває низка обшуків за місцями зберігання та збуту підакцизної продукції, у тому числі на відомому одеському ринку. Слідчі дії також відбуваються за адресами проживання фігурантів провадження. У ході проведення слідчих дій виявлено великі партії елітного алкоголю.
Слідчо-оперативні дії продовжуються.
Операція проводилась спільно з Головним слідчим Управлінням Нацполіції під процесуальним керівництвом Офіса Генерального Прокурора.
Управління Служби безпеки України в Одеській області

Залиште свій коментар