Увага! Розшукується Сівова Юлія!

ОНОВЛЕНО: Пошуки дівчини завершилися успішно. Жодних протиправних дій щодо неї скоєно не було. Дякуємо всім за допомогу.

Роздільнянським відділом поліції в Одеській області розшукується неповнолітня Сівова Юлія Миколаївна, 2003 року народження, яка вчора ввечері, 21 грудня, пішла з дому та досі не повернулася.

Прикмети: зріст 170 см, худорлявої статури, волосся пряме довге темно русе очі карі.

Була вдягнена: темно-зелений спортивний костюм, темно-синя куртка, чоботи та  шапка бузкового кольору, чорний шарф.

Шановні громадяни! Якщо Ви володієте будь-якою інформацією про місце знаходження дівчини, просимо зателефонувати до Роздільнянського відділу поліції за номером телефону (04853)5-04-42  або повідомити на спецлінію «102».

Роздільнянський відділ поліції в Одеській області

 

Коментарі

  • Надежда

    Вельмишановне читацьке товариство! Усім привіт і побажання здоров’я! Стежимо за собою, не хворіймо, бережімо себе – і все буде добре. Робота триває! Зараз я працюю над перекладом (сучасною мовою) надзвичайно цікавої пам’ятки староукраїнської (!) літератури ХІІ століття, яка, сподіваюсь, побачить світ у нашому видавництві. А з літа продовжу роботу над книжками Джонатана Страуда. Ще раз усім здоров’я, цікавих книжок і бадьорого (попри все) настрою! Щиро ваш – Володимир Панченко, історик і перекладач. Дитині подарували 2 книги вашого видавництва «100 українських казок». Здивуванню моєму не було меж,коли на ілюстрації до казки ПАН КОЦЬКИЙ у звірят на столі побачила келішки і пляшку з написом ГОРІЛКА З ПЕРЦЕМ. На мою думку,це неприпустимо. Прошу вас звернути увагу на це і відреагувати.

Залиште свій коментар