Успішне проведення ІІ територіального етапу змагань «Пліч-о-пліч» у Лиманській селищній громаді

21 лютого 2024 року на базі КЗЗСО “Кучурганський ліцей імені П.М. Каплуна” продовжився ІІ територіальний етап всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги” серед учнів закладів загальної середньої освіти нашої громади з волейболу серед юнаків.
Участь у змаганнях взяли чотири команди з ліцеїв Лиманської селищної територіальної громади, а саме: КЗЗСО “Лиманський ліцей № 1”, КЗЗСО “Лиманський ліцей № 2”, КЗЗСО “Кучурганський ліцей імені П.М. Каплуна” та КЗЗСО “Степовий ліцей”.
На урочисте відкриття змагань, яке розпочалось із хвилини мовчання за загиблими у російсько-українській війні захисників, Державного гімну України та гімну “Пліч-о-пліч” завітали староста Кучурганського старостинського округу Анатолій Павлович Левицький, староста Степового старостинського округу Микола Вікторович Саульченко, начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту Лиманської селищної ради Наталія Кацюрина.
Вступне слово взяла директорка Кучурганського ліцею Лариса Василівна Пашура, яка побажала усім учасникам змагань успішної гри та перемоги найсильнішому.
До вітального слова долучилася начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту, яка зауважила: “Це один із наймасовіших спортивних заходів всеукраїнського масштабу, що проходить під гаслом «Разом переможемо!». Ці змагання ще раз доводять, що український дух незламний, і попри усі біди, які випали на долю України, ми будемо розвиватися, формуватися як сильна і здорова нація, а також виборювати перемогу не лише на полі бою, а й на спортивних аренах”.
Змагання відбулися на дуже емоціональному рівні як серед учасників, так і серед вболівальників та тренерів. Емоції зашкалювали.
Знову підтримали наших гравців вихованці циркової студії “Аріель”, які сьогодні були неперевершені, тому що всі дійства у перервах між матчами відбувалися у повітрі – акробатичні номери, музика, костюми – це знову КАЗКА! Дякуємо керівнику студії Діані Дембіцькій, вихованцям та працівникам студії!
Подяка медичному працівнику Лиманського ліцею номер 1.
Особлива шана кухарям Кучурганського ліцею, які не відмовили та приготували смаколики і чай для всіх учасників сьогоднішнього змагання.
Всі молодці – гравці та їх тренери!
Пишаємося вами всіма і дякуємо!
Як результат:
І місце – КЗЗСО “Степовий ліцей”;
ІІ місце – КЗЗСО “Лиманський ліцей № 1”;
ІІІ місце – КЗЗСО “Лиманський ліцей № 2”.
Вітаємо всіх і дякуємо всім причетним до проведення змагання.
Джерело: Лиманська СТГ

Залиште свій коментар