Урочистості до Дня Державного Прапора в Роздільній

Синьо-жовтий символ незламності 23 серпня  в Україні відзначили важливе свято – Державного Прапора України.

Урочистості в Роздільній розпочалися з мітингу біля пам’ятника Великому Кобзареві, який свого часу ратував за вільну незалежну Україну.

Живі квіти до підніжжя пам’ятника поклали керівники району та міста, представники трудових колективів, небайдужі мешканці громади.

Державний прапор – невід’ємний атрибут кожної країни, що уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій. Його еволюція у своєрідний спосіб відображає багатовікові процеси розвитку, становлення та життєдіяльності державних утворень.

Український прапор – сьогодні це справжній символ боротьби і незламності країни, національної єдності, честі та гідності! В усьому світі синьо-жовтий колір нашого стягу уособлює сміливість, незалежність, демократичні цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові. І це, звичайно, ж колір нашої перемоги, яку впевнено наближають наші Збройні сили України, усі працівники на фронті і в тилу, наші міжнародні партнери! І вона неодмінно буде за Україною!

Згодом активісти Роздільнянщини організували патріотичний автопробіг за маршрутом Роздільна – Марківка – Яковлівка – Степанівка – Кучурган. Головним його атрибутом стали українські прапори. Саме з цим символом у руках наші предки боролися за свободу і незалежність України. За нього і з ним продовжують зараз боротися з російськими окупантами і проливати кров наші захисники. Про результати автопробігу читайте згодом.

Все буде Україна!

Наш кор.

Залиште свій коментар