Урочиста онлайн-зустріч з міністром молоді та спорту України

З нагоди Дня молоді у медіа-центрі Роздільнянської публічної бібліотеки відбулась онлайн-конференція Міністерства молоді та спорту  з активною молоддю України. Серед учасників конференції й Роздільнянщина, в особі активіста молодіжного руху Андрія Мартиненка.

Відкриті, завзяті, енергійні, з амбітними планами на майбутнє – саме таким є нове покоління України.

– Українська молодь вражає своєю незламністю і згуртованістю як у тилу, так і на фронті. Втілює величезну силу та стійкість нашого народу. Відстоює цінності демократії та свободи.  Захищає свою Батьківщину та крокує вперед європейським курсом. Надихає кожного на добрі справи й допомогу країні. Мотивує до останнього боротися й відстоювати своє на рідній землі. Вселяє впевненість у головну Перемогу!, – промовисто розпочав урочисту зустріч з молоддю міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Роздільнянська земля теж багата на талановиту молодь. Цього року подяку за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в Україні, національно-патріотичне виховання молоді, активну громадську позицію, відданість справі від Міністерства молоді та спорту отримав наш земляк, Андрій Мартиненко. Андрій – активний учасник молодіжного руху, артист театру естради Роздільнянського Палацу культури, співорганізатор благодійних концертів на підтримку ЗСУ.

Під час урочистостей з нагоди Дня молоді почесну подяку Андрію Мартиненку вручив начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько.

Окрім Андрія, є ще багато молодих людей, які докладають максимум зусиль, аби прославляти наш рідний край, активно долучаються до волонтерського руху та сприяють розбудові Роздільнянщини. Нам є ким пишатися. Віримо у світле майбутнє нашої країни! Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Підтримати Андрія Мартиненка під час онлайн-зустрічі завітало керівництво відділу молоді та спорту Роздільнянської міської ради та представники медіа-центру бібліотеки. 

Залиште свій коментар