Умови участі в конкурсі дитячої самодіяльної творчості “Дебютна весна – 2019”

Повідомляємо про початок підготовки до конкурсу дитячої самодіяльної творчості «Дебютна весна», під патронатом депутатів Одеської обласної ради Владислава Фініка та Віталія Саутьонкова.

До участі у конкурсі запрошуються учні всіх класів загальноосвітніх навчальних закладів з таких номінацій: вокал, хореографія,  художнє слово, оригінальній жанр. Від одного учасника або дитячого колективу конкурсу приймається не більше двох робіт.

У цьому році конкурс складається з відбіркового туру (в дистанційному форматі, подача онлайн­заявок) та фіналу (гала­концерт за участю фіналістів). Орієнтовно ­  у другій половині травня.

Всіх конкурсантів буде завчасно повідомлено щодо дати та місця проведення фіналу конкурсу. Цінні подарунки, створення комфортних умов, проїзд та харчування забезпечуються організаторами конкурсу.

Відбір проводитиметься членами журі шляхом перегляду відеовиступів надісланих, відповідно до заявок!

ВАЖЛИВО!

Для участі в конкурсі необхідно відправити на електронну пошту debyut2018@gmail.com заповнену анкету­заявку (додається) та відеоматеріал виступу учасника (кожен номер окремим відео) до 20 квітня 2019 року.

Результати онлайн відбіркового туру  – 1 травня 2019 року!

Тел.  050­804­20­60.

УВАГА!

ЗМІНИ у проведенні конкурсу «Дебютна весна»

Оргкомітетом конкурсу «Дебютна весна» у цьому році прийнято рішення не проводити конкурс у період кампанії з виборів Президента України.

В першу чергу, для забезпечення унеможливлення політизації цього дитячого конкурсу,  втягнення та використання дітей, їх батьків, керівників колективів та навчальних закладів у виборчий процес.  Тому цьогоріч прийнято рішення відмовитися від проведення виїзних переглядів та відбіркових турів у вигляді окремих конкурсів­концертів.

Відбір проводитиметься дистанційно членами журі, з визначенням учасників, які будуть виступати одразу у фіналі.

Результати відбору оголошуватимуться додатково.

Анкета­заявка учасника конкурсу «Дебютна весна»:

  1. Прізвище, ім’я, по батькові, дата народження (повністю ПІБ кожного учасника).
  2. Назва навчального закладу, клас, в якому навчається.
  3. Жанр та назва конкурсної роботи, авторство слів, музики (ім’я та прізвище автора).
  4. Обов’язково ­ контактний телефон власний, батьків або керівника колективу.

(Для колективу ­ зазначити інформацію щодо кожного учасника).

Оргкомітет конкурсу.

 

 

Залиште свій коментар