Україна залишає на кордоні 19 пунктів пропуску

З урахуванням змін до розпорядження КМУ з 7 квітня залишається лише 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон України власним автотранспортом. Про це повідомляє Укрінформ, з посиланням на Держприкордонслужбу.

У зв’язку з тимчасовими обмеженнями, жодного пункту пропуску на державному кордоні, де здійснюється пішохідне сполучення, немає.

Крім того, виключення обмежувальних заходів можуть прийматися щодо евакуаційних рейсів за рішенням уповноважених міністерств та відомств.

“Сьогодні прийнято рішення уряду про додаткове закриття пунктів пропуску на державному кордоні. Фактично тепер на державного кордоні залишаються 19 пуктів пропуску, де можна перетнути кордон тільки автомобільним транспортом», – сказав кореспондентові Укрінформу речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

Речник додав, що згідно з рішенням Кабміну, може відбуватись повернення українців спецрейсами, повітряним або залізничним транспортом. Планування рейсів можуть здійснювати відповідні відомства – МЗС та Мінінфраструктури

За його словами, на кордоні закрито 115 пуктів пропуску. У 28 пунктах пропуску припинено піше сполучення.

Як повідомляв Укрінформ, уряд ухвалив рішення про обов’язковість дотримання режиму 14-денної обсервації для тих українців, які повертаються з-за кордону.

Україна з суботи, 28 березня, повністю закрила кордон для регулярного сполучення, проте на приватному автомобілі або пішки його можна буде перетинати.

Станом на ранок 6 квітня кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом по всьому світу становить 1 274 376 – в тому числі 69 480 летальних випадків та 264 838 осіб, що вже одужали.

В Україні станом на ранок понеділка зафіксовано всього 1319 випадків захворювання на коронавірус, 28 людей одужали, 38 осіб померли від цієї хвороби.

Джерело: Укрінформ

Залиште свій коментар