Учениці школи-гімназії №1 м. Роздільна Ані Орешиній потрібна допомога

В 11-А класі школи-гімназії №1 м. Роздільна навчається Аня Орешина, яка сьогодні знаходиться в обласній лікарні з дуже важким діагнозом. Аню виховує одна мама. На лікування сьогодні потрібні великі кошти. Вже сьогодні мати Ані витратила на лікування більше 25 тисяч грн. Мати звертається  з проханням по допомогу до всіх, хто спроможний надати хоч невелику. Школа допомагає у зборі необхідних коштів (вже зібрані певні суми вчительським колективом, батьками учнів класу, в якому навчається Аня).
Аня є однією з кращих учениць школи. Щороку вона є переможцем районних та обласних олімпіад та конкурсів. тільки цього року вона посіла 6 призових місць в районних олімпіадах з різних предметів.
Адміністрація найближчим часом планує звернутися до батьківської громадськості школи про надання посильної допомоги родині Орешиних. Але це пройде певний час. Для більш швидкого вирішення питання прохання до всіх небайдужих жителів Роздільної і не тільки надати посильну допомогу на лікування цієї чудової дитини.
Якщо ви приймете рішення надати допомогу, можна це зробити наступним чином:
1. Перерахувати кошти на рахунок матері Ані
Банк: ПАТ “Райфайзен Банк Аваль”
МФО 328351
Розрахунковий рахунок 262570101
№ карткового рахунку 0447263600
Отримувач: Орешина Ганна Олександрівна
2. Зателефонувати матері Ані та надати допомогу особисто.
Тел. 099-24-91-954.
3. Зателефонувати класному керівникові Манолію Олександру Анатолійовичу і вирішити, як найшвидше надати допомогу.
Тел. 095-420-73-57.
Завчасно вдячні всім за розуміння.
Адміністрація школи-гімназії №1 м. Роздільна.

Коментарі

Залиште свій коментар