У Єреміївці відзначили 75-ту річницю визволення

В пам’яті Єреміївки є світла дата-

День, коли мир відстояли солдати –

Сьоме квітня 1944 рік,

Голуб білий вернувся на рідний поріг

Віра, надія й любов відродились.

Жаль, що вижити в битві не всім судилось,

Куля ворожа життя зупинила,

Земля єреміївська навік схоронила

7 квітня 2019 року – 75-а річниця Дня визволення села Єреміївка від нацистських загарбників. У цей особливий для нашої громади день ми згадуємо тих, хто подарував нам мирне небо і щасливе життя. У цей день ми вшановуємо мужність, відвагу, героїзм солдатів, які з честю виконали свій обов’язок, зробили все, щоб прийшла Перемога!

4 квітня відбувся мітинг, присвячений цій вагомій події у житті кожного жителя нашого села. Погода виявилася сонячною та святковою.

Привітати жителів села з цим знаменним днем завітали Єреміївський сільський голова Євгенія Володимирівна Ільящук, присутніми також були директор Єреміївського НВК, вчителі та учні школи.

Розпочалась церемонія з покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх воїнів, що полягли у роки Другої Світової війни, в боях за Єреміївку та загиблих учасників бойових дій на сході країни.

Під час заходу широко використовувалась українська символіка. Особливо усім сподобався виступ учнів 1 класу та 3-4 класів. Захід супроводжувався виступами учнів 5 класу: І. Федорович, А. Німченко, В. Юрескул, 7 класу: І. Лотиш, В. Кучернюк, К. Лазор, М.  Єременко, Д. Мілевський, 9 класу: Іваніцький, В. Рибальченко.

В пам’яті учнів закарбувалися розповіді старожилів села про ті нелегкі часи для рідного краю, усієї країни та світу в цілому.

Висловлюємо щирі слова подяки всім учасникам урочистого заходу. Мирного неба всім нам, Божого благословення та світлого майбутнього!

Л. Лотиш, вчитель історії Єреміївського НВК.

Залиште свій коментар