У ході навчань, які тривають на Одещині, вилучено зброю та затримано осіб, яких розшукує Інтерпол

Служба безпеки України продовжує комплексні заходи щодо запобігання та нейтралізації загроз розвідувально-підривної діяльності проти нашої держави.
З огляду на стратегічне розташування Одеської області та наявність у регіоні численних важливих об’єктів інфраструктури, спільні тренування силовиків регіону проводяться на регулярній основі.
У ці дні інтенсивна тренувальна кампанія спрямована на забезпечення належного рівня захисту від можливих терористичних загроз як цивільних, так і військових об’єктів.
Наразі, за координації Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Одеській області тривають багатоетапні контрдиверсійні навчання.
До тренувань залучені підрозділи обласних Управлінь СБУ, Національної гвардії України, Збройних Сил України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби, Міністерства з надзвичайних ситуацій, представники органів влади і місцевого самоврядування.
Метою проведення заходів стало відпрацювання складових міжвідомчої взаємодії для запобігання можливим диверсійним і терористичним загрозам.
Тренування відбуваються в умовах, максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки та озброєння.
У ході навчань силовики виявили реальні загрози національній безпеці. Зокрема під час догляду автомобілів на розгорнутих у ході навчань КПП:
• затримано 2 особи, які перебували в розшуку, в тому числі, у міжнародному по лінії Інтерполу;
• виявлено та вилучено 9 одиниць вогнепальної та холодної зброї, наркотичні засоби та психотропні речовини;
• вилучено 6 транспортних засобів, які перебували у розшуку.
За фактами, виявлених у ході тренувань правопорушень:
• розпочато 9 кримінальних проваджень;
• складено 586 протоколів про адміністративну відповідальність;
• 75 громадянам відмовлено в пропуску через державний кордон;
• щодо 3 осіб прийнято рішення про заборону в’їзду» в Україну.
Тренування відбуваються у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.
СБУ звертається до громадян із проханням зберігати спокій та із розумінням поставитися до незручностей, що можуть виникати у ході навчань, та дотримуватися правил особистої безпеки.
Якщо у Вас є інформація, про наміри певних осіб щодо вчинення провокацій чи інших протиправних дій, повідомте про це телефоном (048) 725-33-23, електронною поштою usbu_ode@ssu.gov.ua або ж будь-яким іншим зручним вам способом.
Джерело: Служба безпеки України

Залиште свій коментар