У Харкові сталася пожежа в будинку для літніх людей, 15 загиблих

У Харкові виникла пожежа в житловому будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей. 15 людей загинули, ще 5 постраждали. Про це повідомляє “Громадське телебачення” з посиланням на прес-центр ДСНС.

«21 січня о 15:03 у м. Харків на вул. Нижня Гиївська, 150Б, у двоповерховому житловому будинку, попередньо переобладнаному під будинок для літніх людей, виникла пожежа на другому поверсі», — йдеться у повідомленні ДСНС.

Площа пожежі складає 100 квадратних метрів, її гасять 28 людей рятувальників та 7 одиниць техніки. О 16:14 пожежу локалізували.

У ДСНС уточнюють, що інформація про 15 загиблих станом на 16:05, і вона оновлюється. Тобто кількість жертв може збільшитись.

«Подія класифікована як надзвичайна ситуація державного рівня», — додали у відомстві.

На пожежу вже відреагував президент Володимир Зеленський. Він доручив Кабміну створити державну комісію для з’ясування всіх обставин трагедії, а також «напрацювання механізмів запобігання подібним надзвичайним ситуаціям».

«Міністру внутрішніх справ – відкрити та взяти під особистий контроль відповідну кримінальну справу і в якнайшвидші терміни відповісти на питання, які причини трагедії та хто в ній винен», — написав Зеленський.

Залиште свій коментар