У Виноградарському старостинському окрузі було відкрито Алею Героїв

«Вони нам віддали стукіт власного серця»

Пам’ять про загиблих воїнів, про їх боротьбу за нашу незалежність та свободу, має жити в наших серцях вічно. Увічнити пам’ять своїх земляків-­Героїв вирішили у Виноградарському старостаті.

Так, минулої п’ятниці було відкрито Алею Героїв військовослужбовцям, які віддали своє життя у російсько-­українській війні. Віднині у центральній садибі старостату нагадуватимуть про війну з росією портрети полеглих воїнів: Максима Дівізінюка, Андрія Рожкована та Дмитра Вибойченка.

На відкриття Алеї Героїв для вшанування пам’яті прийшли жителі округу, родини загиблих, учні Виноградарського ліцею, очільник громади, староста, військовослужбовці. З виконання Державного Гімну України та вшанування земляків­Героїв хвилиною мовчання розпочався мітинг.

«Ми разом з рідними відчуваємо великий біль. Наші захисники стали до війська за покликом душі. І сьогодні завдяки їм ми живемо на рідній землі. Вони стали для нас щитом. Ми маємо шанувати їх подвиг та пам’ять про них вічно», ­ звернувся до присутніх староста Святослав Васютинський.

Зі словами вдячності до родин загиблих звернувся Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк: «Ми всі з вами пам’ятаємо 24 лютого минулого року, як всі згуртувалися, як підтримували і підтримуємо один одного у боротьбі проти ворога. А ці хлопці безстрашно пішли у військо захищати свою рідну землю. Сьогодні ми вшановуємо наших героїв на цій Алеї пам’яті. Ми хочемо лише одного – щоб вона не поповнювалась, тому що це найбільший біль для кожного з нас».

Вчителі та учні Виноградарського ліцею, в особі директора Миколи Мартинюка, підготували віршовані рядки пам’яті загиблих.

На сьогоднішній день Виноградарський старостат став першим округом, де відкрито Алею Героїв. Віримо, що це стане гідним прикладом для наслідування іншим старостатам. Вічна Слава Героям!

Наш кор.

 

Залиште свій коментар