У Великій Михайлівці стався вибух в житловому будинку

У результаті вибуху природного газу в одній з квартир багатоквартирного двоповерхового житлового будинку в сел. Велика Михайлівка постраждало дві особи. Надзвичайна подія сталася 13 жовтня о 02 год. 23 хв.

Зранку під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Приходька відбулося оперативне засідання комісії ТЕБ та НС при Роздільнянській РДА, на якій розглядалося питання допомоги постраждалим внаслідок цього вибуху.

Двоє осіб 1983 та 1999 років народження, в помешканні яких сталася надзвичайна подія, наразі госпіталізовані до хірургічного відділення Великомихайлівської багатопрофільної лікарні з опіками різного ступеня.

На місце події одразу був спрямований підрозділ рятувальників 18 ДПРЧ 5ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області у складі чотирьох осіб, які ліквідували наслідки вибуху природного газу та надали допомогу по розбиранню пошкоджених конструкцій.

Голова райдержадміністрації Сергій Приходько відзначив, що варто надати матеріальну допомогу постраждалим на заміну вікон та дверей, які пошкоджені у результаті вибуху.

Збитки не такі суттєві за попереднім оглядом, адже конструкція будинку не постраждала. Також матеріальну допомогу виділить Великомихайлівська селищна рада, про що у телефонному режимі попередньо поінформувало керівництво громади голову РДА.

Сергій Приходько запропонував виділити 10 тисяч гривень матеріальної допомоги постраждалим з районного бюджету. Крім того, на комісії ТЕБ та НС при райдержадміністрації висунули пропозицію скласти акти обстеження завданих збитків внаслідок вибуху, однак  після обговорення зупинилися на виділенні 10 тисяч гривень, оскільки пошкоджено в основному  вікна та двері, отже першочергово потрібна їх заміна.

Нагадуємо громадянам про необхідність бути завжди уважним и при користуванні газом , неухильно дотримуватися правил експлуатації газових приладів – у цьому запорука безпеки як власної, так і оточуючих!

Наш кор.

Залиште свій коментар