У світі професій

Нещодавно у Кучурганській сільській бібліотеці відбулася зустріч з учнями місцевої школи. Захід проходив під гаслом « У світі професій».

Вчитель О.М. Журавська разом з учнями 3 класу прийшли знайомитися з бібліотекою та професією бібліотекаря. У бібліотеці були підготовлені виставки книг: «Библиотека и юный читатель», «Наш друг – книга», «Престиж професії» та інші.

Учні дізналися, що бібліотека – це гне просто сховище книг, куди ми відправляємось у пошуку інформації. Бібліотека була, є і буде місцем, де можна дізнатись багато цікавого і корисного. А сама професія бібліотекаря – дуже давня, дає змогу спілкуватися з книгою

У бібліотеці учні дізналися про культуру України, про історію с. Кучурган, про великих українських письменників і поетів. Відомий український поет Іван Франко писав: «Книги – морська глибина».

Дівчата розповіли, що теж мріють стати бібліотекарем. Інші учні хочуть обрати професію лікаря, вчителя, журналіста тощо.

Багато дітей записали у бібліотеку. Дівчата цікавились казками «Лисичка і вовк», «Коза-дереза», «Попелюшка», «Маша та ведмідь» та іншими. А хлопців притягували книги про футбол, літаки, природу.

Знайомство з бібліотекою пройшло дуже цікаво і змістовно. Учні ще довго ділилися враженнями від зустрічі.

Надія Таранцева, бібліотекар Кучурганської сільської бібліотеки № 2.

 

Залиште свій коментар