У Степовому відбувся турнів пам’яті Вадима Кота

У СПОРТЗАЛІ с. Степове відбувся традиційний турнір з футзалу серед ветеранів пам’яті депутата районної ради сьомого скликання, хорошого сім’янина, друга, товариша і мецената спортивного руху громади Вадима Кота.

На турнір прибули чотири команди: з Роздільної, Лиманського, «ЗД-Лиман» і Степового. Прохолода надворі та в залі не охолодила прагнення команд до перемоги. Взагалі, деякі результати були непередбачуваними. Керівники команд-учасниць протягом турніру не давали спортсменам розслабитися, а вболівальники дотримувались всіх карантинних вимог. Як завжди на високому рівні була організація змагань, що є заслугою С. Кота та інструктора зі спорту І. Довжанського.

Підсумки турніру пам’яті: перше місце – Степове (керівник І. Довжанський); друге – Лиманське (керівник А. Захарченко); третє – Роздільна (керівник В. Зімін); четверте місце – «ЗД-Лиман» (керівник Я. Довжанський). Кращими гравцями визнані: Б. Баран, О. Проценко, О. Аксентій. Команди-призери та кращі гравці нагороджені кубками, грамотами та грошовими призами. Разом зі спорткомітетом у нагородженні взяла участь дружина В. Кота. Гостинні господарі організували поминальний обід для всіх учасників турніру. Пам’ять про Вадима Володимировича назавжди залишиться в наших серцях.

Володимир ЗІМІН, начальник відділу з організації та проведення спортмасових заходів РС «Спартак»

Залиште свій коментар