У смт. Лиманське знайшли тіла двох затонулих

У смт. Лиманське рятувальники ДСНС України знайшли під кригою тіла двох загиблих людей:  10-річного хлопчика та 32-річного чоловіка.

22 січня 2017 року о 15:25 до оперативно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у  смт. Лиманське, на Кучурганському водосховищі, на відстані приблизно 500 м від берега, на глибині 3 м, провалились під кригу четверо людей, з яких двоє дітей.

Місцевими рибалками було врятовано двоє осіб: 7-річного хлопчика та 29-річного молодика, обоє вони місцеві мешканці. Постраждалого 29-го юнака шпиталізували до реанімаційного відділення Роздільнянської районної лікарні з діагнозом переохолодження тіла.

На жаль, врятувати рибалкам 10-річного хлопчика з смт. Лиманського та 32-річного одесита, не вдалося. О 10:30 23-го січня відділенням водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Одеській області тіла загиблих дістали з води.

1

Стало відомо, що того дня двоє дітей пішли на тонку кригу, щоб подивитися, як любителі зимової підлідної рибалки на Кучурганському водосховищі, ловлять рибу. Наблизившись, до місця, де проходила тепла течія, раптом крига під дітьми та рибалками раптом провалилася і вони опинилися у крижаній воді. Очевидцям, які кинулися на допомогу вдалося витягнути з холодної води: 7-річного хлопчика та 29-річного молодика, обоє вони місцеві мешканці.

Можна лише поспівчувати батькам та родичам загиблих. Трагедії, можна було б уникнути, якби батьки та дорослі, не дозволяли дітям бавитися  на тонкій кризі. Адже, у зв’язку з підвищенням денної температури лід на водоймах почав танути і його товщина на водоймах у деяких місцях сягає менше, безпечних 7 см. А для одного пішохода безпечним вважається лід зеленуватого відтінку, товщиною не менше 7 см, а для обладнання ковзанки – не менше 10-12 см (для масового катання – 25 см), масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду, не менше, ніж 15 см.

  3

Керівництво Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України, укотре закликає батьків та дорослих, категорично заборонити дітям бавитися та робити прогулянки на льоду, а любителем зимової підлідної риболовлі  – суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на льоду!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Не дозволяйте своїм дітям бавитися на поверхні замерзлих водойм –  лиманів, ставків, озер та річок, особливо коли тонкий, нестійкий лід! Розкажіть дітям, що сьогодні лід на водоймах надто крихкий і достатньо лише одного кроку аби опинитися у холодній воді.

ШАНОВНІ ЛЮБИТЕЛІ ЗИМОВОЇ РИБАЛКИ

Йдучи, на рибалку беріть з собою міцну мотузку, довжиною 15-20 метрів, а також не рибалити по-одинці. – Вступаючи, на лід потрібно «пішней» перевіряти його товщину та міцність, а також не скупчуйтеся в одному місці, навіть якщо там добре клює риба. Від холоду зігрівайтеся лише гарячаєм чаєм, а не спиртними напоями.

Не піддавайте своє життя небезпеці! Дотримуйтеся правил безпечної поведінки на водоймах під час зимової підлідної рибалки!», – закликав Сергій Кузьменко, начальник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області.

                                                              Сергій ШМОРГАЛ,

                                                              Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                              ГУ ДСНС України в Одеській області

 

 

 

 

 

Залиште свій коментар