У школу, як у казку поверніться!

Третього лютого Болгарська ЗОШ гостинно відчинила двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. У святковій, дружній атмосфері зібралися колишні учні школи та вчителі.

 Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже сорок п’ять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують вчителі, незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

Учні школи підготували святковий концерт для випускників, під час проведення якого кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а у «живій» розмові з класними керівниками уявно пережив ще раз найяскравіші моменти навчання.

Теплі слова ведучих були звернені до всіх вчителів та гостей, які були присутні на святі. Особливі слова подяки прозвучали першим вчителям та класним керівникам. Всіх, хто знаходився у залі, вітали бурхливими вдячними оплесками. Пам’ять про тих вчителів, які відійшли у Вічність, вшанували хвилиною мовчання.

У вітальному слові директор школи Євген Дмитрович Мошковський підкреслив, що школа пам’ятає всіх своїх учнів. Подарунком для них стала алея випускників, на якій розміщені фотографії всіх випусків, починаючи з 1990 року.

Завершилася урочиста частина вечора. Далі в програмі було таке довгоочікуване спілкування зі своїми учителями, однокласниками. Шкільними коридорами, як колись, проходили випускники, гомоніли по класах, сидячи за шкільними партами. Дякуємо всім за незабутній вечір!

Ю.Басунько,

заступник директора з ВР Болгарської ЗОШ.

 

Залиште свій коментар