У с. Вакулівка відкачували воду з підтоплених приватних домогосподарств

У с. Вакулівка рятувальники разом з Виноградарською сільською радою відкачували воду з підтоплених приватних домогосподарств

22 червня 2020 року о 19:30 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що внаслідок проливних дощів, які випали  у селі Вакулівка (територія Виноградарської сільської ради) сталося підтоплення 7 приватних домогосподарств (подвір’їв та городів) місцевих мешканців.

Для надання допомоги по відкачці води на місце події був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки.

Протягом 22-23 червня поточного року роздільнянські пожежні через рукавні лінії відкачували воду з підтоплених подвір’їв та городів. Роботи з відкачки води пожежні проводили о ввечері та вночі. За допомогою пожежно-технічного обладнання рятувальники відкачали 310 кубометрів води з підтоплених територій.

Допомагав пожежним відкачувати воду із затоплених приватних допомогосподарств  Виноградарський сільський голова – Сергій Бурлаченко, який надав переносну мотопомпу.

 

                                                              Сергій ШМОРГАЛ,

                                                              Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                             ГУ ДСНС України в Одеській області

 

Залиште свій коментар