У с. Одрадове відкрили дитячий ігровий майданчик

Для дітей, які проживають у с. Одрадове Роздільнянського району, організували справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика. Батути та солодощі, ігрові герої, музика, ігри піднімали гарний настрій не тільки діткам, але і дорослим. Подарували маленьким жителям села місце для веселого та активного відпочинку та чудове свято депутати облради В.В. Фінік та В.М. Саутьонков. Подякувати за такий чудовий, казковий, довгоочікуваний подарунок прийшли малеча, батьки, депутат районної ради В.В. Кайсин та Єгорівський сільський голова Г.П.Караман.

«У селі Одрадове дуже щирі і активні люди, які небайдуже ставляться до свого спільного дому, дбають про створення комфортних умов у рідному селі. Проект облаштування дитячого ігрового майданчика громада виносила вже давно, та, відповідно, доклалася селом для його втілення. З настанням теплої погоди на майданчику постійно проводитимуть час місцеві дітлахи, батьки з наймолодшими дітками. Жителі Одрадового показали гарний приклад іншим, як можна змінювати життя громадою вже сьогодні Гойдалки, турніки для вікових груп, пісочниця для ігор відтепер слугуватимуть найменшим школярам не тільки для розваг, а й сприятимуть фізичному розвитку”, – підсумував Владислав Васильович .

«Сьогоднішній приклад ще раз засвідчив, що робити добрі справи треба щодня, і це дуже приємно,- зазначив Віталій Миколайович. – Маленькі хлопчики та дівчатка повинні зростати в атмосфері безмежної любові та турботи з боку як батьків, так і влади, бо внесок у наших дітей – це внесок у наше майбутнє».

«Вчити дітей бути вдячними за створення умов для щасливого дитинства, робити добрі справи, пропагувати мир, добро, злагоду, робити дитячі свята веселими, залучати меценатів до того, щоб створювали сприятливі умови для щасливого дитинства наших дітей, – завдання депутатського корпусу та виконавчого комітету Єгорівської сільської ради, – сказала Ганна Петрівна. Ми вдячні всім, вдячні нашим меценатам, які доклали чималих зусиль, аби такий майданчик у нас з’явився, бо немає нічого кращого, аніж дитячий сміх, щасливі оченята та непідробна радість. Саме такими нині почуваються наші діти, які довго мріяли про таке свято. Ми дуже раді, що у переддень Покрови нам зробили такий подарунок.

Хочу подякувати всім небайдужим людям с. Одрадове, а найбільше сім’ям Єдлічків, Андрієвих, Цимбалюків, Вовнянко, Недоруб, депутатам обласної ради В.В. Фініку та В.М. Саутьонкову, депутатському корпусу Єгорівської сільської ради, на чолі з Г.П. Караман, які доклали чимало зусиль, підтримали фізично та морально під час встановлення цього чудового дитячого майданчика. Це не тільки радість для дітей, а й для батьків. Дитячий сміх тепер лунає тут до пізнього вечора. А дорослі мають можливість спостерігати за тим, як на свіжому повітрі бавляться та набираються сил їхні дітлахи.

С. Кайсин, депутат Єгорівської сільської ради та вдячна громада села.

Залиште свій коментар