У с. Новоградениця Роздільнянського району через пожежу загинула жінка

28 липня 2019 року о 12:49 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Новоградениця горить стерня на полі. Територія належить Виноградарській сільській раді.

На момент прибуття  рятувальників на місце виклику, палала стерня на полі, надвірна споруда та дах приватного будинку. О 13:57 пожежа була локалізована та о 16:33 ліквідована. Під час гасіння пожежі у надвірній споруді рятувальники виявили тіло господарки 1957 року народження. Вогонь знищив дах приватного будинку на площі 15 м² та надвірну  споруду на площі 25 м².

 Допомагали рятувальникам гасити пожежу місцеве населення, трактори «МТЗ-82» з цистерною, «МТЗ-82 з плугом»  та «ГАЗ-53» з цистерною, які надали місцеві фермери: Жосан В.Ф., Павлов С.В., та Разан О.А.

Відомо, що існувала загроза поширення полум’я  на інші будинки та споруди на вул. Польовій.

Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

І цього ж дня, о 16:54 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло чергове повідомлення про те, що біля с. Староконстантинівка палає суха трава та чагарники. Територія належить Бецилівській сільській раді.

 На місце виклику був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки. За годину роздільнянські пожежні ліквідували пожежу сухої трави та чагарників на загальній площі 1,5 Га та врятували від вогню приватний будинок.

Загиблих та постраждалих – немає. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

28 липня 2019 року о 23:02 на пункт зв’язку ДПРЧ №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що біля с. Матишівка знову горить суха трава та чагарники. Територія належить Кам’янській сільській раді.

На  місце виклику було направлене пожежно-рятувальне віділення у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Півгодини знадобилося роздільнянським пожежним, щоб ліквідували пожежу сухої трави та чагарників на загальній площі 2 Га.

Загиблих та постраждалих – немає. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

Начальник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, Сергій Кузьменко укотре закликає громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у літній пожежонебезпечний період:

Шановні громадяни!

Не паліть суху траву, не кидайте недопалки та сірники в суху траву та чагарники. Не розводьте багаття, у місцях відпочинку, у лісах, лісопосадках, поблизу полів, на схилах ставків, річок, в парках, поблизу сміттєзвалищ. Не дозволяйте, дітям бавитися з вогнем, постійно роз’яснюйте їм правила пожежної безпеки. Спалювання сухої трави та чагарників категорично забороняється. Спалювання стерні та сухої рослинності підлягає кримінальній відповідальності згідно статті 245 Кримінального кодексу України та караються позбавленням волі на строк від 2 до 5 років. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тважкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.

У разі виявлення загорання негайно телефонуйте за номером «101»! Бережіть своє життя та оточуючих!

                                                            

                                                              Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ 

                                                   ГУ ДСНС України в Одеській області

Залиште свій коментар