У с. Кошари Роздільнянського району збудують мале футбольне поле

Як і анонсувалося, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, в с. Кам’янка Роздільнянського району відбувся фінал турніру з міні-футболу серед сільских юнацьких команд на Кубок народного депутата України Олександра Пресмана. Підтримку в організації та проведенні змагань надали Роздільнянська районна державна адміністрація, Кам’янська сільська рада та депутат районної ради С.В. Маслов.

Зональні змагання проходили 28 та 29 червня. У фінал вийшли юні футболісти з Лиманської селищної, Кучурганської, Кошарської та Єгорівської сільських рад.

Боротьба була напружена, адже в якості головного призу, за сприянням голови Одеської ОДА М.В. Степанова та народного депутата України О.С. Пресмана було оголошено будівництво малого футбольного поля зі штучним покриттям на території команди-переможниці, аналогічне до того, що наразі успішно функціонує в с. Кам’янка та незабаром з’явиться поблизу ЗОШ №4 м. Роздільна.

В результаті запеклої боротьби перемогу здобула команда юнаків Кошарської сільської ради. Тож, нове мале футбольне поле будуватиметься в їхньому рідному селі Кошари.

Почесне друге місце посіла команда Єгорівської сільської ради.

Третіми стали юні футболісти Лиманської селищної ради, а гравці від Кучурганської сільської ради стали четвертими, не витримавши конкуренції з боку більш сильних команд.

Більше інформації відносно циз змагань читайте у друкованій версії газети  “Вперед”.

Залиште свій коментар