На 139-му вибюорчому окрузі, до якого входить Роздільнянський район, переміг Володимир Зеленський

31 березня 2019 року в Україні відбувся перший тур виборів Президента України. У нашому районі працювало тридцять чотири виборчі дільниці. Загалом по 139-му округу, до якого входить Роздільнянський район, очолив рейтинг вподобань виборців Володимир Зеленський – 43,14%, на другому місці Юрій Бойко  – 20,60%, на третьому – Юлія Тимошенко  – 8,89%, четверте місце із 8,19% у  Петра Порошенко. П’ятим став Олександр Вілкул з 5,31% голосів виборців.

Відзначимо, що дані щодо голосування на дільницях з нашого району до ЦВК були надані одними з останніх по Україні. Крім того, зауважимо, що в сел. Лиманському Роздільнянського району переміг Юрій Бойко, а в с. Кучурган різниця між Юрієм Бойко та Володимиром Зеленським склала всього 25 голосів виборців на користь лідера першого туру президентських перегонів.  Чинний Президент України набрав найбільшу кількість голосів виборців на одній з виборчих дільниць Єреміївської сільської ради.

ЦВК вже офіційно оголосила про проведення другого туру 21 квітня 2019 року. Обирати українці будуть між двома кандидатами Володимиром Зеленським та Петром Порошенком. Детальніше про вподобання жителів нашого району по кожній конкретній дільниці можна переглянути на офіційному сайті ЦВК – https://www.cvk.gov.ua/vp_2019/.

Також “Факти” підрахували скільки кожен з топових кандидатів витратив на голос виборця.

Залиште свій коментар