У Роздільнянському районі на завершальному етапі кампанія по збору врожаю ранніх зернових та зернобобових культур

У черговому засіданні селекторої наради облдержадміністрації, що проводилась у режимі відео-підключення взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Приходько, заступник голови Наталія Шличок та голови громад району.
Присутніми обговорювалині нагальні питання сьогодення, а саме: виконання місцевих бюджетів, підготовка до нового навчального року 2022-2023 років, стан захисних споруд цивільного захисту та ін.
Кожен з керівників райдержадміністрацій додатково інформував, про загальну ситуацію на територіях.
Так, наразі кампанія по збору врожаю ранніх зернових та зернобобових культур в Роздільнянському районі на завершальному етапі.
Зібрано понад вісімдесяти відсотків озимих культур.
Середня урожайність озимого ячменю 27,6 ц/га; ( на площі 14330 га (95% від посівів), намолочено 39550 т)
– озимого ріпаку – 19,3 ц/га; (на площі 9407 га (90% від посівів), намолочено 18155 т)
– гороху –16,2 ц/га. (на площі 1300 га (100% від посіву), намолочено 2106 т)
– озимої пшениці – 31,1 ц/га. (на площі 41120 га (75% від посіву), намолочено 127883 т)
– ярого ячменю – 26,7 ц/га. (на площі 1612 га (80% від посіву), намолочено 4304 т).
Відпрацьовано алгоритм розміщення внутрішньо переміщених осіб, яких в районі 2123. Всі вимушені переселенці розміщені в приватних домогосподарствах. До центру зайнятості звернулися 22 особи, (що становить 2% від зареєстрованих в районі працездатних внутрішньо переміщених). З них 3 особи працевлаштовані, (що складає 13 %). Всі отримали статус безробітного та допомогу по безробіттю. Триває робота, щодо підбору вакансій.
Підготовка закладів освіти до нового навчального року здійснюється відповідно до розпорядження Одеської військової адміністрації, вживаються відповідні заходи з посилення безпеки. Створені комісії для перевірки споруд цивільного захисту, та інших приміщень, які можуть бути використані для укриття учасників освітнього процесу. В усіх закладах здійснені попередні перевірки та складені відповідні акти.
Триває робота щодо укладання угод для встановлення обладнання тривожної сигналізації та системи відеоспостереження.
Об’єкти цивільної інфраструктури, що забезпечують життєдіяльність населення, функціонують.
Населення забезпечено питною водою, продуктами харчування, медикаментами. Паливно-мастильні матеріали в районі розосереджені. Відділення банків працюють у безперебійному режимі. Населення забезпечено пальним.
Проводиться щоденний моніторинг цін на товари першої необхідності. Ціни відповідають середнім по області. Необґрунтованих підвищень не встановлено.
Налагоджена взаємодія з комендантом району, військовими командуваннями, правоохоронними органами.
Продовжується робота щодо проведення мобілізації та бронювання працівників підприємств району, у тому числі сільськогосподарських.
У місті та населених пунктах району підтримується стабільна ситуація. Не зафіксовано фактів фото та відеофіксації військових об᾽єктів.
Усі питання, які потребують вирішення були додатково обговорені з головами громад після селекторної наради, за для забезпечення контрольованої ситуації в районі.
Джерело: Роздільнянська районна військова адмінітсрація

Залиште свій коментар